images

O Firmie

Home » O Firmie

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom stworzyliśmy firmę zajmującą się produkcją modułowych kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, handlowych, budowlanych, szatniowych, mieszkalnych oraz kontenerów dla na potrzeby portiernii czy też stróżówek.

 

Mając na uwadze zadowolenie klienta dbamy o solidność i jakość wykonania zlecanego zamówienia. Stosujemy różnorodne materiały wykończeniowe w kontenerach aby zapewnić każdemu z naszych klientów indywidualną swobodę aranżacji i dostosowanie obiektu do indywidualnych potrzeb.

termoizolacja

Izolacje termiczne kontenerów zapewniają odpowiedni komfort użytkowania w okresie całorocznym.

Cechą charakterystyczną wyróżniającą nasze obiekty jest pełna zabudowa instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz wszelkich przyłączy.

 

Dodatkowo kontenery wyposażamy zgodnie z życzeniem Klienta w meble ogólnego zastosowania w mieszkalnictwie oraz dla pomieszczeń biurowych, socjalnych i szatniowych, urządzenia sanitarne wraz z instalacją wodno- kanalizacyjną (wbudowaną w ścianach co poprawia estetykę wnętrza), instalacje alarmowe, rolety, klimatyzacje.

 

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę. Projektujemy każdy kontener indywidualnie dla każdego klienta. Zapewniamy transport na terenie całego kraju wraz z rozładunkiem kontenerów i montażem.

produkcja i montaż modułowych kontenerów